0 850 308 8 308

Kurumsal

Vizyonumuz

‘’ Ancak geleceği düşünebilen milletler,

Yaşamak ve ilerlemek imkanlarına kavuşurlar’’

(ATATÜRK)

 

Kıvanç Dağ Eğitim Kurumları olarak;

Öğrencilerimizi, Atatürk İlke ve İnkılaplarına sahip çıkan, Çağdaş Türkiye’nin geleceğinde etkin rol oynayan, evrensel değerleri benimsenmiş, özgür, sorumluluk sahibi, sorunlara çözüm getiren, açık fikirli, duyarlı, yaratıcı, sorgulayan ve özyönetim becerilerine sahip, ahlaklı, dinamik öğrenmeyi seven bireyler olarak yaşama ve geleceğe hazırlamak.

 

Sosyal, Kültürel ve sportif faaliyetlerde Türkiye’de adından söz ettiren, mezun ettiği her bireyin başarılarıyla Türkiye’nin gurur duyduğu ideal kurum olmak.

 

Geleceğini tahmin eden değil,

Geleceğini yaratan nesiller yetiştiren özgür bir okul yaratmak.

 

Misyonumuz

Bütünsel eğitim anlayışıyla, disiplinimizden ve istikrarımızdan ödün vermeden öğrencilerimizi, öğrenmeyi yaşam becerisi olarak kullanan, düşünen, okuyan, araştıran, sorgulayan, teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen, değişen şartlara ve koşullara karşı kendisini yenileyebilen, sevgi, saygı ve hoşgörü duygularına sahip özgür bireyler olmaları için destekleriz.

 

Okul kültürümüz, yetkin kadromuz, uyguladığımız eğitim programıyla öğrencilerimize küresel bir bakış açısı ve evrensel değerler kazandırırız.

 

Sosyal etkinliklerimiz ve öğrenme ortamlarımızla öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerini keşfetmeye olanak tanır ve öğrencilerimizi çok yönlü geliştirmeye katkı sağlarız.